Gizlilik Politikası

@ Copyrigth 2017 Kedici.Net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Kedici.net’e aittir. Kedici.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Kedici.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.kedici.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları
sorumludur. Kedici.net’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

Privacy Policy

We Will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by Iaw (for
example to government bodies and Iaw enforcement agencies). Generally, we Will only use your
information within the Kedici.net. However, sometimes the Kedici.net uses third parties to process
your information. Kedici.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the
Kedici.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes,
unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Kedici.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might teli us who you are, how we can contact you and What you think of the Kedici.net and its services. When you use Kedici.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Kedici.net cookies section of our full Privacy Policy.